Pequeno Refugio Villa
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Deze 2-slaapkamer Pequeno Refugio Villa Potrero de Garay is gelegen binnen 25 minuten wandelen van Cordoba Lifestyle Club Watersport en biedt toegang tot tal van toeristische attracties.
U kunt genieten van uitzicht over de tuin vanaf de 1-badkamer villa. Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een bidet.
Dit vakantiehuis beschikt over keukengerei in een complete keuken om te koken.
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Cordoba83 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Parasols
- Ligstoelen
- Tuin
- Ondiep gedeelte
Kamervoorzieningen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Pequeno Refugio Villa?
Gasten van Pequeno Refugio Villa kunnen hun auto parkeren op gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Is er een keuken in Pequeno Refugio Villa?
Pequeno Refugio Villa beschikt over een complete keuken met keukengerei. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Pequeno Refugio Villa?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Pequeno Refugio Villa verblijven.